Przeciwprądy basenowe

PRZECIWPRĄD BADU JET PERLA 230V Z OŚWIETLENIEM LED BIAŁYM

Obniżka!
370844
Nowy produkt
Limited special offer

8 099,00 zł

9 675,00 zł

-1 576,00 zł

- +

 
Więcej informacji

Polecamy Państwu Przeciwprąd Badu Jet Perła 230V z białym oświetleniem LED. Sportowy i elegancki design nowych Badu Jet sprawi, że basen stanie się bardziej atrakcyjny zarówno wizualnie jak i użytkowo. Obudowa urządzenia została wykonana z solidnego plastiku o wysokiej jakości, co zapewni świetną odporność i ochronę. Piękne wykończenie w kolorze białym zapewni zwiększoną wytrzymałość na zarysowania czy ochronę chemiczną oraz przed działaniem promieniowania UV. Ponadto gładka, odporna na brud powierzchnia zagwarantuje świetny wygląd przez lata. Uniwersalność tego urządzenia pozwala na zamontowanie go do każdego rodzaju basenu ziemnego. Aby zapewnić odpowiednią stabilność w basenach nadziemnych należy doposażyć zestaw w nogę teleskopową (opcja dodatkowa).

W zestawie znajduje się również pompa samozasysająca, która dzięki łatwej obsłudze pozwoli na jednorazowe odpowietrzanie czy napełnianie tego urządzenia podczas uruchomienia lub na wiosnę.

Dysze obracają się o 60 stopni w każdym kierunku, ponadto kontrolują przepływ wody.

Dzięki regulacji wyłącznika zasilania można wprowadzić musujące bąbelki powietrza do strumienia wody. Dodatkową atrakcją są białe lampy LED, które znajdują się w każdym urządzeniu. Ich obsługa odbywa się również za pomocą osobnego włącznika.

Wydajność pompy: 40m3/h 230V,

średnica dyszy: 40mm

Napisz opinię

PRZECIWPRĄD BADU JET PERLA 230V Z OŚWIETLENIEM LED BIAŁYM

Napisz opinię

 
Comments(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

No products

To be determined Wysyłka
0,00 zł Total

Realizuj zamówienie