Przeciwprądy basenowe

PRZECIWPRĄD BADU JET PERLA 400V Z OŚWIETLENIEM LED BIAŁYM

Obniżka!
370836
Nowy produkt
Limited special offer

7 999,00 zł

9 399,00 zł

-1 400,00 zł

- +

 
Więcej informacji

Polecamy przeciwprąd Badu Jet Perla 400V z białym oświetleniem LED, który wyróżnia się połączeniem eleganckiego i sportowego designu. Jego obudowa jest wykonana z plastiku, co sprawia, że urządzenie jest odporne i solidne. Dzięki specjalnej powłoce z błyszczącym, białym wykończeniem przeciwprąd jest wytrzymały na zarysowania, promienie UV oraz uszkodzenia chemiczne. Będzie więc doskonale się prezentować przez długi czas.

Przeciwprąd sprawdzi się we wszystkich basenach montowanych w ziemi. W typach nadziemnych wystarczy zainstalować nogę teleskopową (dostępną w wyposażeniu opcjonalnym). Dzięki pompie samozasysającej urządzenie łatwo się obsługuje i gwarantuje możliwość jednorazowego odpowietrzenia i napełniania urządzenia na wiosnę lub podczas uruchamiania.

Dysze obracają się wokół 60 stopni we wszystkich kierunkach i monitorują przepływ wody. Regulacja wyłącznika zasilania, sprawia, że musujące bąbelki powietrza mogą być wprowadzone do strumienia wody. Drugi włącznik aktywuje białe lampy LED wbudowane w każde urządzenie. Węże do masażu i inne dodatki są dostępne na zapytanie w wyposażeniu opcjonalnym.

Wydajność pompy wynosi 40m3/h 400V, a średnica dyszy 40mm.

Napisz opinię

PRZECIWPRĄD BADU JET PERLA 400V Z OŚWIETLENIEM LED BIAŁYM

Napisz opinię

 
Comments(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

No products

To be determined Wysyłka
0,00 zł Total

Realizuj zamówienie