Menu
Koszyk 0
Home O nas Zbuduj basen Baza wiedzy Baseny Chemia basenowa Odkurzacze basenowe Ogrzewanie Filtracja Technika basenowa Wanny SPA Realizacje Kontakt

DELFIN - to nasza marka którą tworzymy od 25 lat! Razem zbudujemy Twój basen!

 

TOMASZ NIZIOŁEK

WŁAŚCICIEL FIRMY DELFIN

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę „DELFIN”, istniejącą na rynku już od 1997 roku. Specjalizujemy się w budowie basenów prywatnych, rezydencjalnych, pensjonatowych, hotelowych, krytych oraz ogrodowych. Proponowane przez nas technologie sprawdzają się zarówno w przypadku budowy nowych basenów jak i modernizacji już istniejących.

Telefon 601 535 097
t.niziolek@baseny.pl

 

 

Wykonujemy baseny w pięciu technologiach:

 • niecka betonowa wyłożona zbrojoną folią PCV o grubości 1.5 mm Alkorplan 2000 w szerokiej gamie kolorystycznej
 • niecka betonowa z wykończeniem ceramicznym w szerokiej gamie kolorów i wzorów
 • gotowe baseny o konstrukcji stalowej, wyłożone wkładem foliowym od 0.6mm
 • baseny poliestrowe jedno – i wielomodułowe
 • baseny ze stali nierdzewnej

   

  Firma „DELFIN” posiada w swojej ofercie wszystko, co potrzebne jest do budowy i eksploatacji  basenów. Poza tym prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń oraz sprzedaż części zamiennych. Każda nasza realizacja zakończona jest szkoleniem z zakresu obsługi urządzeń eksploatacyjnych, prowadzonym przez personel techniczny naszej firmy, który w razie konieczności jest do Państwa dyspozycji przez 24h na dobę.

  Gwarantujemy, że poprzez nasze wieloletnie doświadczenie i wykorzystywanie sprawdzonych materiałów, uszczelniamy niecki basenowe na najwyższym poziomie. Zdobyte przez lata doświadczenie oddajemy do państwa dyspozycji. mając nadzieję. że współpraca z nami przyniesie Państwu pełne zadowolenie.
   

   

   

   
  Serwis - Baseny.pl

  Jeżeli poszukują Państwo wykwalifikowanego i profesjonalnego zespołu specjalizującego się w technologii basenowej, to zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

  Serwis „DELFIN” to gwarancja perfekcyjnie wykonanej usługi, zaangażowania i pasji. My nie boimy się wyzwań, więc nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania!

  Indywidualne podejście do każdego klienta oraz najwyższa jakość oferowanych rozwiązań sprawiają, że wybierając nas, mogą mieć Państwo pewność, bezawaryjnej pracy przez wiele lat. Wyposażamy wszystkie rodzaje basenów, kierując swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i firm, pensjonatów, hoteli.

  Każdego dnia, troszczymy się o to, aby oferowane przez nas usługi serwisów basenowych, spełniały oczekiwania klientów i gwarantowały wysoką jakość wykonania.